Kurumsal

KULLANIM  ŞARTLARI

Adres:

Kadıköy Mahallesi Sezgin İnan Caddesi No:104-1 Edremit/Balıkesir

Çalışma Saatleri:

10:00-22:00

İletişim:

(0266) 392 13 02

Yazılar
https://novadaedremit.com/ web sitesi Novada Edremit Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Novada Edremit Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler
https://novadaedremit.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı https://novadaedremit.com/ tarafından yazılan yazıların ve https://novadaedremit.com/ tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
– Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
– Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı https://novadaedremit.com/ ‘den alınmıştır.
2. Kaynak : https://novadaedremit.com/
3. Yada sitenizden https://novadaedremit.com/ adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını https://novadaedremit.com/ adına Novada EdremitAlışveriş Merkezi saklı tutar.

ZİYARETÇİLERİMİZ NOVADA EDREMİT’İ NEDEN SEVİYOR?

80%EĞLENCE, SOSYAL YAŞAM
98%HERKES İÇİN, YİYECEK-İÇECEK
91%ALIVERİŞ, KAMPANYALAR
100%EĞLENCE AKTİVİTELERİ
84%AİLE İLE HAFTASONU